Jdi na obsah Jdi na menu
 


PooLův DRB

ObrazekDobrý den Kanárci,ale i přátelé fanoušci a ostatní uživatelé tohoto webu , nyní máte jedinečnou možnost
číst na vašem webu prestižní , nejoblíbenější
, nejčtenější , nejpravdivější a nejobjektivnější
magazín v České Republice ba dokonce na celém světě: PooLův DRB
Doufám že se vám bude líbit a najdete v něm mnoho aktuálních ,ale starších informací k zamyšlení i zábavě.
Tištěnou verzi magazínu jistě znáte více než 10 let ze všech novinových stánků,zde pro vás bude pouze výtažek nejzajímavějších informací.
Náměty a připomínky můžete psát na chat ,díky těší se na vás váš
Šéfredaktor PooL.
A začneme hned z ostra.

 

Hercog, sex s moderátorkou?

Ano je to tak , ještě ani neutichla aféra kolem týmu Smrčné (PooLuv DRB informoval) a už je tu další skandál známého bouřliváka týmu Hercoga.

¨Ten se včera zůčastnil volby miss gymnastika 2007 (v porotě mimo jiné zasedla i jeho sestra úspěšná trenérka Aneto Hercogová) . Celým večerem provázela půvabná moderátorka Pet Obrazekspolu s Janem Čenským. Hercog a jeho sestra Aneta , byly v pětičlenné porotě zmíněné soutěže a divákům neuniklo že Hercog věnoval svůj pohled spíše moderátorce než soutěžícím dívkám (i když Hercog je znám pro svojí slabost pro nižší ročníky) .

Po skončení soutěže se konala malá after party kdo Hercog samozřejmě nemohl chybět ,a kam se později po převlečení z drahé společenské róby dostavila i moderátorka Pet. Sniper Hercog dlouho neváhal a pozval moderátorku na bar,kde jí chtěl poděkovat za skvělý výkon lahví vychlazeného sektu. ObrazekJedna z čtenářek , která zrovna seděla na baru vedle zmíněné dvojice nám napsala: „nemohla jsem si nevšimnout sexuálního napětí , poprvé jsem na vlastní oči viděla jak asi vypadá když se řekne: „přeskočila jiskra““ .

Pár se potom přemístil s druhou lahví sektu do tmavého kouta,kde dal volný průběch dotekům a polibkům,než je vyrušil fotograf PooLova DRBu a ochranka zmíněného podnikuObrazek, která přišla naši dvojici upozornit at se raději přemístí někam jinam jelikož jejich hrátky už dávno překročily mez slušného chování a někteří hosté (hlavně slabšího pohlaví) se cítily pohoršeny . Pár si poté zavolal limuzínu a odebrali se neznámo kam.

Když se druhý den PooLuv DRB snažil získat nějáký komentář či prohlášení, moderátorka Pet ani špílmachr Hercog nechtěli předešlou noc komentovat....Poklidná rozlučka ve Smrčné?

Ano , jak jste si všimly zima se neodkladně blíží, a tak i fotbalové týmy musí ukončit sezonu. Stejně tak i tým Smrčné,který měl tento rok vydařenou sezonu a její kanonýři (PooLův DRB informoval) se předháněli kdo dá více golů. Po posledním domacím zápase se konal malý raut , kde se sešli hráči, představenstvo klubu s trenérem a někteří vybraní fanoušci. Vše probíhalo v klidném a přatalském duchu a probírala se uplynulá sezona, kontrakty se sponzory a nákupy nových hráčů ze zahraničí. Se stoupajícím množstvím alkoholu v krvi se rozproudila zábava, lidé odhodily zábrany a stud a začalo se tančit. Trenér Hajnzík se po několika rundách panáku vrhnul na snipera Hercoga a začal ho objímat a chvalit ho za skvělý výkon v poslední sezoně.

Obrazek

To se se ale vůbec nelíbilo Šahounovi,druhému elitnímu střelci,který se notným podílem zasložil o skvělé umístění Smrčné v tabulce, a nyní se cítil odstrčen. Šahoun se dlouho snažil potlačovat své emoce a soustředil se radši na svůj rautový talíř s opečeným kuřátkem.

Obrazek

Když však trenér Hajnzík nepřestaval pět ody na Hercoga a Šahounovy nevěnoval pozornost, Šahoun dal volný průchod svým emocím,vstal a řekl že když si trenér myslí,že za vítězství může pouze Hercog , nemusí tu tedy být a najde si angažmá někde jinde , kde si jeho kvalit budou více važit. Vstal od stolu a zabouchl za sebou dveře, trenér Hanjzík se snažil hráče dohonit ten však sedl do svého Porsche a vztekle odjel.

Podle posledních informací PooLova DRBu se trenér snažil dovolat Šahounovi,ten však nezvedá telefon a neodpovída ne trenérovi omluvné vzkazy. PooLův DRB zjistil že Šahoun se nyní nachazí v holandsku,kde prý jedná s několika týmy o svém přestupu. Bohužel nevíme jak vypadá Šahunova smlouva, a za jakých podmínek může ze Smrčné odejít,celou kauzu budeme i nadale sledovat

Nákupy v Londýně ? Marihuana!!!!

Jak všichni dobře víte, naše přední modelka Mona Vailing se minulý týden zučastnila Londýnského modního týdne, na kterém sklidila ohromný úspěch a stala se ozdobou mnoha prestižních přehlídek renomovaných modních návrhářů. Byla ozdobou několika významných večírků,a strhla pozornost fotografů pouze na sebe. Po skončení náročného pracovního týdne se modelka rozhodla prohlédnout si Londýn a ukázat ho i svému malému synkovi (její přítel Maharadža musel odjet pracovně zkontrolovat rodiná ropná pole). Reportéři PooLova Drbu se držely Móňě Vailing v patách, a skutečně se to vyplatilo. Při jednom z výletů se Móna a její kamarádka po nákupech zastavily v i jedné nechvalně známé Londýnské čtvrti (dá se tu prý sehnat opravdu všechno od zbraní až po drogy) chvilku telefonovala,pak s kamarádkou zmizely Obrazekv jednom z bytů a asi po hodině vyšli ven ve velmi bujaré náladě,zavolali si taxi a poté zmizely zpět do hotelu,kde si ihned objednali Šampaňské na pokoj. Asi za půl hodiny si objednala další láhev ,toho využil Reportér PooLova Drbu, zaklepal na dveře a představil se jako hotelová služba a prudce otevřel (samozřejmě s připraveným fotoaparátem)Obrazek a jediné 2 obrázky,které stihl vyfotit vám zde přinášíme. Poté už následoval úprk z hotelu před hotelovou ochrankou,kterou přivolal pravý hotelový servis přinášející novou lahev Šampanského.Mona Vailing na naší pozdější otázku ohledné konopí odpověděla ,že ho používá pouze na výrobu pleťové masky,dle vlastního receptu,rozhodně konopí nekouří.Červené oči a typický nasládlé aroma konopí,které se linulo z jejího pokoje a hlasitý hihnavý smích Móny i její kamarádky nám davají prostor k jistým spekulacím……

 


Zářný příklad pro Děti??? Jedině trenérka Hercogová!!!!

Na nedávno pořádane benefiční akci,spojenou s aukcí,jejíž výtěžek šel na podporu mladých gymnastek, se ukázala po delší době ve společnosti trenérka Aneta Hercogová.Obrazek Dokonce moderovala i aukci při které povzbuzovala zájemce ,aby přihazovaly větší částky. A hlavně díky ní a štědrosti sponzorů se podařila vybrat rekordní částka. Chováni Hercogové na následujícím rautu však bylo otřesné. Předbíhala ve frontě a chovala se arogantně a povíšeně, její chování většinu přítomných zarazilo. „Asi jí stoupla do hlavy ta nominace na olympijské hry, kam možná pojede jako jedna z trenérek“ šuškalo se v zakulisí. Potom to však Hercogová už opravdu přehnala,sedla si ke stolku,který byl přímo u dětského koutku a zapálila si cigaretu!!!!???. Všem přítomným tím doslova vyrazila dech, cedulka o zákazu kouření ,ani blízko si hrající děti ji vůbec nezajímaly,jeden chlapeček se dokonce hlasitě rozkašlal. Cigaretu nakonec uhasila až když k ní dorazila bezpečnostní agentůra,která se zde starala o pořádek a hladký průběch akce. Pokud bude chování naší přednější trenérky pokračovat v tomto duchu, může to ohrozit i její olympíjskou nominaci.

 

PooLův DRB dodává : Kup si nikotinové žvýkačky a nebo přestaň kouřit.
Příprava na turnaj??? Chlastačka!!!!!!!!

Ano další zpráva se týká také sportu, část týmu Kanárci B byla viděna v jednom z nočních barů. Na tom by nebylo nic divného pokud by druhý den nehráli důležitý turnaj!!!! .ObrazekV baru kam chodí většinou sportovci a zlatá mládež byl spatřen Brankář Etio, záložník Zeng a kdo samozřejmě nemohl chybět byl utočník Hercog. Vyzpovídaly jsme barmana zmíněného klubu a ten nám informaci potvrdil: „Ano skutečně tu byly a nevypadalo to na rozbor taktiky na turnaj u sodovky, šampanské teklo proudem a panáky jsem nosil každých 10 minut,hráči se velmi dobře bavily a odcházely kolem 4 hodiny ranní v doprovodu dámské společnosti “ Vzhledem k tomu že turnaj začínal v 8 hodin ráno, výsledek zápasů byl asi tragický.Ozval se nám ovšem jeden host z baru ,který se tam inkrimino
vaný večer nacházel a nabídnul nám fotky ze zmíněné party. A vy je můžete exluzivně Obrazekvidět poze v PooLově drbu. Jaké však bylo naše překvapení,když jsme na jedné fotce poznaly rozhodčího Patterika Gatroše. Který měl být ovšem i hlavním rozhodčím zmíněného turnaje. To zavání střetem zájmů a korupcí, na podnět PooLova drbu ho bude vyšetřovat ČMFS.Jak dopadl celý turnaj i vyšetřování vás budeme samozřejmě infromovat.

 

Aktualizace článku:

Ano tentokrát udeřil PooLúv DRB hřebík na hlavičku!!! Po rychlém šetření ČMFS, byl Patterik Gatroš odvolán z postu hlavního rozhodčího turnaje a tým Kanárků B skončil po noční připravě na předposledním místě. Na zápas a úspěch Kanárků B byly prý vsazeny značné finanční částky. Spojitost mezi týmem a rozhodčím Gatrošem se stále prověřuje.
Krize v útoku Kanárků?

Herry vzkazuje : „Jdi se vycpat Šahoune!!!“

Právě tato slova zazněla,ovšem za použití peprnějších výrazů,které jsou ovšem v našem magazínu nepublikovatelné, z úst snipera Hercoga na adresu Milana ObrazekŠahouna,který je útočníkem Kanarků a současně také hráčem pralesní ligy za tým Smrčné.A možná tento tým může za to že se dva nerozluční kamarádi pohádaly.Hercog totiž hostuje ve stejném týmu a poslední sezona se mu vskutku vydařila (získal v ní i přezdívku „sniper“). Zatímco Šahounova forma po vleklém zranění stagnuje a odraží se to i na jeho psychice.Zdroj z týmu nám to potvrdil těmito slovy: „Ano Šahoun se snaží,dostat zpět do formy,ale blížící se 30 narozeniny a problémy v intimním životě mu jeho návrat kazí,zkouší to ruzně,před zápasem například pije zvláštní nápoj,myslím že se jedná o nějáke steroidy a amfetaminy“ Právě tyto nelegální látky můžou pravděpodobně za hádku Hercoga se Šahounem,mají totiž vliv na agresivitu a podrážděnost.ObrazekHercog je známý bohém a několikrát dorazil raději místo na zápas do hospůdky a nechal tým na holičkách.A právě to se stalo i před hádkou obou hráčů,Šahoun se do Hercoga pustil a ten si to nenechal líbit. Oba hráči teď spolu komunikují pouze přes bulvární media a na veřejnost se dostávají nové nechutné pomluvy a prohřešky obou hráču. PooLův drb doufá že se krize brzy vyřeší a oba hráči k sobě najdou opět cestu.


Vývoj kauzy:

ObrazekVypadá to že se blýská na lepší časy, Redaktoři PooLova DRBu byly svědky setkání na oslavě po jednom z vyhraných turnajů,kde se dařilo i Šahounovi vypadalo to že si všechny problémy vyříkaly.

PooLuv DRB dodává : Jen tak dál

Obrazek
Další zpráva :

Podvod v kartách?????

ObrazekAno skutečně to tak vypadá, jeden z kanonýrů FC kanárci „sniper“ Hercog podváděl v kartách!!! Zpočátku to vypadalo jako normální partie v Mariáši, později se však hráči začali hádat a to vzbudilo pozornost reportéra PooLova DRBu. Zvlášť když mezi hráči byl i Hercog a dokonce i náš nechvalně známý reportér TV NOVA David Pik. Ten obvinil Hercoga z podvodu v kartách a chtěl zpět svých 25 korun které prohrál. Hercog prý udělal takzvanou 100ku , která není  v Mariáši zase až tak častá. Na tom by nebylo nic zase až tak divného,kdyby o 3 hry později neměl další a to dokonce  107ku. To už pana Pika dorazilo a začala hádka . Podle našeho Mariášového odborníka Docenta ObrazekKartičky je šance že se vám to povede stejná asi jako že na vás spadne meteorit. Druhá verze podvodu hovoří o tom že Hercogovi pomáhal druhý hráč, specialista na triky a malé karetní podvůdky Patterik . Vše co víme je že po roztržce odešel Pik pryč z restaurantu, a Hercog s Patterikem poté oslavovaly, a jedna runda panáku střídala druhou… Při odchodu Hercoga si náš reportér všiml že Hercogovi čouhali z rukávu esa…Co se dělo na Řeckém Kosu?

Naše známá animátorka Pet se vydala do zahraničí na dovolenou, na tom by nebylo nic divného . PooLův DRB však vyslal na ostrov Kos (kde se animátorka nachází) utajeného reportéra ,který se ubytoval ve stejném hotelu.Podle jeho informací se ObrazekKřížková rozhodně nechovala jako jeptiška. „Alkohol tekl proudem a parta kamarádek , která Pet doprovázela dělala rozruch v celém hotelu, all-iclusive služba přišla hotelu tentokrát velmi draho. Křížková s kamarádkami několikrát za týden vypily všechny zásoby v jednom z hotelových barů a museli se , stejně jako ostatní hosté hotelu, přesunout k jinému. O noční diskotéky a mejdany na pokoji rovněž nebyla nouze, a personál hotelu musel několikrát pokárat a zklidnit rozjařenou společnost na pokoji,jelikož ostatní hosté nemohli spát“ Toto byl ve zkratce mail ,který nám zaslal reportér PooLova DRBU. Který patřil k sousedům zmíněné partičky, takže už se moc těší domů až se dle vlastních slov : „Konečně pořádně vyspím“.
PooLuv DRB má opět něco nového:
Obrazek
Ano PooLuv DRB je stále aktuální!!! Po mediální přestřelce Jiřího Paroubka a jeho kauzou ohledně milenky/partnerky/manželky si chtěl asi předseda ČSSD trošku odpočinout , bohužel si nevybral moc dobré místo.... Rybník Borovinka blízko Jihlavy se asi zdál jako dobré místo pro malou soukromou dovolenou s novou partnerkou. Předseda ČSSD bohužel nepočítal s naším redaktorem,který toho času trávil dovolenou na protější břehu,kde se nachazí vyhlášení nuda pláž. Takže tady máme první snímek naší nové dvojice....
PooLův DRB dodává: Víme že je těžké opustit svojí manželku , ale pokud je tak hezká (oproti paní Paroubkové,která je však velmi vzdělaná :)) a blíží se volby,rozhodně pana Paroubka chápeme....


Další žhavé novinky PooLova drbu:

ObrazekHvězdný David Pik opět šokoval redaktory PooLova drbu,kteří ho zcela náhodně potkali v jedné hospůdce. Tento známý odpůrce kouření marihuany a propagátor takzvané

„octové výživy“ byl přistižen jak si balí vlastní JOINT a poté si ho odskočil ven sám vykouřit.Když se vrátil bylo vidět že je pod vlivem této drogy,podivné grimasy a úšklebky u pana Pika nejsou ničím novým,ale tentokrát už to asi trošku přeháněl.Jeden ze štamgastů a pravidelných kuřáků konopí se tomu vůbec nedivil doslova řekl : „tyObrazek krávo to byla dávka,která by skolila i koně,nakupoval jsem u stejného dealera a po dvou šlukách se mi zatmělo před očima a probral jsem se za 2 dny v cizím městě a oblečení..respekt tomu týpkovi“ PooLův drb jen dodává : Pan Pik by měl možná konzumaci konopí trošku omezit,zhoršuje totiž takzvanou krátkodobou paměť a to není pro práci reportéra zrovna vhodné…..

Další zpráva :

ObrazekDalší zpráva je velmi podobného rázu, naše světoznámá TOP modelka Mona Vailing, která je nyní na zasloužené mateřské dovolené to trošku přehnala s alkoholem na party jednoho prestižního modního měsíčníku,na jehož obálce i několikrát pozovala.Královna světových přehlídkových mol vyrazila po dlouhé době do společnosti a tak tekl alkohol proudem,pro naší Monu byla vražedná kombinace v podobě šampanského,prokladaného Mochito koktejly. I když jsou modelky zvyklé na podobné večírky,paní Mona si na mateřské zřejmě odvykla a nakonec společensky unavená usnula na stole. Kamarádky modelky jí za pomoci bodyguarda doslova odnesli do přistavené limuzíny a poslaly jí domů .Když jsme jí později kontaktovaly,sdělila nám že je v pořádku ,ale odnesla to pěknou kocovinou. Návrat na přehlídková mola má naplanovaný na příští rok , a světový navrháři už se nemohou dočkat jejího návratu….Další zpráva :


26.7.2007
VRÁTÍ SE DNES VEČER OBDIVOVANÝ KANONÝR
KANÁRKÚ DANIEL??????
 

ObrazekAno je to tak podle našich posledních informací se dnes vrátí hráč Nataniel Kreuzig ze svého slovenského turné,které chtěl spojit s dovolenkou,pokud se naše informace potvrdí velká část fanoušků ,ale i hráčů bude nadšena (zejména další ze střelců kanárků , jistý šéf)…….


Další zpráva :


ŠOK!!!!! REPORTÉR TV NOVA NAKUPUJE VE VÝPRODEJI???!!!!

ObrazekZ Jihlavy se k nám dostala šokující informace,
jeden z nejvytíženějších a nejoblíbenějších reportérů televize NOVA David Pik nakupuje v těch
nejlevnějších obchodech staré a nekvalitní zboží.
Náš reportér přistihl pana Pika jak v hospodě s přáteli oslavuje nákup z prodejny JISK. Podle
našeho zdroje se doslova rozplýval nad svým nákupem: "Podívejte koupil jsem tyhle 2 stolní lampy za pouhých 20 korun,jedna sice nemá stínítko a
druhá je skoro zlomená ,ale za ty peníze se jistě budou hodit do mé nové ložnice" řekl prý doslova. Jiný zdroj z Pikova okolí nám sdělil že si ve zlevněných nákupech přímo libuje a v secondhandech je jako doma. "když vidí výhodnou
slevu v letácích a prospektech je doslova u vytržení a nemyslí na nic jiného" řekl jeho kamarád.

PooLův DRB dodává: Ano je pěkné si občas koupit něco ve slevě , ale všeho s
mírou , a pan David by měl trošku myslet na reprezentaci svého
zaměstnavatele a nekupovat všechno rádoby výhodné zboží ve slevách, a
koupit si občas i nové nepožité zboží jinde než v obchodě VŠE ZA 39,- .


Další zpráva :


Zbláznila se naše nejlepší trenérka gymnastiky Anet Hercigová?

Jedna našich nejlepších reprezentantek v gymnastice a současná úspěšná
trenérka Hercigová dostala pravděpodobně úpal, jak dokazuje naše fotografie.
Obrazek
Svědek,který se nám přihlásil řekl : "byla doslova šílená!!!!
Najednou se začala bezdůvodně smát a dávat si nohy za hlavu,sprostě nadávala a dělala
roznožky,nakonec jí musela zklidnit přivolaná sanitka a zdravotníci,kteří jí
daly injekci a svěrací kazajku,nakonec jí odvezli"
Podle našeho zdroje už je naše výborná trenérka zpět v domácí péči a snaží se vyléčit do příštího mistrovství světa v Singapuru kam se kvalifikovala
se svými svěřenkyněmi...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

konečne

(zenk , 13. 11. 2007 22:01)

jo dobry zas neco novýho

éééé

(ŠARY, 2. 10. 2007 8:37)

Poole nespi v těch státech :(

Fakt vostrý :)

(Zdeňula, 21. 9. 2007 19:32)

Klaním se před panem šéfredaktor PooLem. Opravdu moc zajímavé čtení :-D. Dneska jsem tuto rubriku četla poprvé a už teď se nemůžu dočkat, jak bude Pooluv Drb pokračovat. Takže ještě jednou fakt vostrý :)

Pátek

(Erik, 5. 9. 2007 13:28)

Přiklonil bych se k Pátku 14.9 nevím jestli mi sobota vyjde tak uvidíme...

héééj :-)))))

(ŠARY, 16. 8. 2007 7:21)

tý jo tak to je mazec opět, Poole cool!!!

:-)

(Anet, 14. 8. 2007 15:52)

TAdy mají fakt dovolenou a to pořád dodávám nové a nové materiály a ono nic.Asi půjdu ke konkurenci

dovča

(ŠARY, 14. 8. 2007 10:03)

v redakci je hromadná dovolená????

mega LOOOL

(ŠARY, 4. 8. 2007 20:25)

opět vypečené zprávičky a k těm kartám si myslím, že Hercog nepodváděl, on je prostě dobrej ve všem. podváděl p. Pik, ten zas není dobrej v ničem a navíc ani neumí podvádět :-))

Konečně pořádný čtení!!!

(MONA, 31. 7. 2007 19:46)

Tak to vypadá,že si přestanu kupovat Blesk,Květy,Rytmus Života....protože v těchto bulvárech jsou samé lži a nepravdivé pomluvy!!!
Zato Poolův Drb je objektivní,pravdivý,poučný a ráno pro něj nemusím utíkat ještě v pyžamu do novinového stánku....co dodat,prostě bezkonkurenčně nejlepčí magazín!!!

Ty jooooo

(Petruska, 31. 7. 2007 12:44)

Pajo jsi jednicka, dost jsem se tady u toho pobavila, vazne. Super.

byl Poolův DRB na Pikovic svatbě? :-)))

(ŠARY, 29. 7. 2007 15:47)

LooooL

(ŠARY, 28. 7. 2007 16:38)

daslší zprávy Mega dobrý :-))) miluju Poolův Drb!!!!

jasné

(PooL, 28. 7. 2007 7:56)

o bagetožroutovi se chystá veliká reportáž ,včetně map jeho výskytu a zpovědi šokovaných lidí...

slovensko

(ŠARY, 27. 7. 2007 11:27)

kde je Poole reportáž o slovenských požárech zaviněných Bagetožroutem? :-)))

hééééj!!! :-)))

(ŠARY, 27. 7. 2007 11:26)

co na to říct... BOMBA! :-) jen atk dál!

halo halo

(Erik, 26. 7. 2007 22:53)

hmm snad dobře platí za senzační fotky a drby!!!

už je to tu :o)

(patterik, 26. 7. 2007 22:40)

Poolias to vážně rozjel :)